Kohtla-Järve Lasteaed Pääsuke
Menüü

IDA-VIRUMAA OMAVALITSUSTE LIIDU
TEL   TÄNUKIRI
Lasteai Pääsuke liikumisõpetajale
märts 2016

MAANTEEAMETI
TÄNUKIRI
Lasteaia Pääsuke liikumisõpetajale
oktoober 2015


TÄNUKIRI
LASTEAED PÄÄSUKE
osalemise eest näitusel 
SÜGISE KINGITUSED
30. september 2015 a.
4,2,3-rühmad



TÄNUKIRI
LASTEAED PÄÄSUKE
osalemise eest laulufestivalil
VIRU KELLUKE 2015
08.oktoober 2015 a.
3 rühma lapsed



TÄNUKIRI
LASTEAIA PÄÄSUKE TÖÖTAJATELE
oktoober  2015
TEL raames PORGANDIPÄEV

TÄNUKIRI
LASTEAED PÄÄSUKE
aktiivse osavõtu eest 
Koolinoorte Loomemajas
29.oktoober 2015 a.

 TÄNUKIRI
detsember 2015


DIPLOM
Spordipäeval
osalemise eest
jaanuar 2016


DIPLOM
OLÜMPIAMÄNGUD
mai 2016

TÄNIKIRI
Ida-Virumaa 
TEL spordipidu
mai 2016


TÄNIKIRI
osalemise eest
XIV mudilaste laulu-ja tantsupeol
mai 2016

DIPLOM
Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakond
2. rühma õpetajatele
konkursi "E-õppe mosaic 2016"
võitjad 24. mai 2016

 

 

 Fotod: Tatiana Lantova




 

MAI – TÖÖKUSEKUU

VÄÄRTUS – KOOSTÖÖ, TOETUS
 

NÄDAL, KUUPÄEV ÜRITUS KES OSALEB
11.mai
15.00-18.00
ETTEVÕTLIK LASTEAED „LILLELAAT” Kõik rühmad
mai Liikluskalender: SÕPRADEGA KOOS! www.liikluskasvatus.ee/haridusasutusele Lapsed, lapsevanemad, personal
mai-juuni Lasteaia galerii „Kohtla-Järve minu kodulinn”
kunstitööd
Lapsed, lapsevanemad, personal
4. mai Emadepäev 9.30
Emadepäev10.30
4. rühm
2. rühm
6. mai Emadepäev10.00
Emadepäev 16.15
1. rühm
3. rühm
12. mai
16. mai
25. mai
Lastevanemate koosolek 16.30
Lastevanemate koosolek 16.45
Lastevanemate koosolek 16.45
4. rühm
2. rühm
1. rühm
13. mai Olümpiamängud Slaavi Põhikoolis 3. rühm
19. mai Hoolekogu koosolek 17.00 Hoolekogu liikmed
20. mai Lõpupidu Koolinoorte Loomemajas 3. rühm
23. mai TEL liikumispidu 3. rühm
24. mai Kesklinna Põhikooli projekt „Minu armas kodulinn” - K-Järve 70 juubeli puhul Kesklinna Põhikooli 2 klass, Laateaia Pääsuke 2. rühm
26. mai Mudilaste laulu-ja tantsupidu K-Järve kuultuurikeskus, linna 70 juubeli puhul 3. rühm
1. juuni LASTEKAITSEPÄEV Kõik rühmad
5 juuni Laste laulu ja tantsupidu Toilas 3. rühm

 

APRILL – KEVADPÜHADE KUU
                              
 VÄÄRTUS –  ETTEVÕTLIKUS,  JULGUS
  
NÄDAL, KUUPÄEV ÜRITUS KES OSALEB
aprill ETTEVÕTLIK LASTEAED: taimede istutamine rühmas koos lastega,
ettevalmistus lillelaadale
Kõik rühmad
aprill Liikluskalender: JALGRATTASÕIT ON JALAVÕIT! www.liikluskasvatus.ee/haridusasutusele Lapsed, lapsevanemad, personal
aprill Lasteaia galerii „Kohtla-Järve minu kodulinn”
kunstitööd
Lapsed, lapsevanemad, personal
1. aprill Naljapäev Kõik rühmad
11-15. aprill

11. aprill
 
12. aprill
 
13. aprill
 
 
14. aprill
 
15. aprill



 
SÜDAMENÄDAL:

*t ervishoiutöötaja vestlus, harjutused lastele „Hoolitse oma südeme eest”
 * lasteaia personalile saalis „Harjutused südamele”
* ole aktiivne, see meeldib südamele:„Эстафеты для детей и взрослых» - õues

* väljasõit Toila-jalutuskäik, tervisejooks, liikumismängud
*  rühmades kokkuvõtted koos lastega südamenädalast, jalutuskäik linnaparki (liikumismängud)
lastele koolijuurviljad ja puuviljad
 
Lapsed, lapsevanemad, personal
18. aprill 10.00 - LAK õppe raames  „Muusikategevus osalises keelekümbluse rühmas” 3. rühma lapsed
29. aprill 11.00 Kohtla-Järve linna 70  a. sünnipäeva tähistamine lasteaias 2,3,4 rühmad
21. aprill Evakuatsiooniõupps koostöös päästekomandoga Lapsed, personal
19. aprill Teater Venemaalt 2,3,4 rühmad
     
MÄRTS – TEATRIKUU
                              
 VÄÄRTUS -   SALLIVUS
NÄDAL, KUUPÄEV ÜRITUS KES OSALEB
3. märts Lepatriinu teater Kõik rühmad
8. märts Tüdrukutepäev Kõik rühmad
11. märts Vastlad! Kõik rühmad
14. märts Emakeelepäeva luulehommik saalis
Emakeelepäev linna lugemissaalis
2 ja 4 rühmad
3. rühm
23. märts Lastevanemate koosolek -  16.30 2. rühm
28. märts Lihavõttepühade tähistamine Kõik rühmad
30. märts Teatrietendus õpetajatelt lastele Kõik rühmad
märts Lasteaia galerii „Kevad meie ümber“ Kõik rühmad
märts Liikluskalender: SUL ON AINULT ÜKS ELU!
www.liikluskasvatus.ee/haridusasutusele
 
16. märts Logopeedide sektsioon Lasteaia ja koolide logopeedid
21. märts

22. märts
Väljasõit Jõhvi Politsei liiklustuppa (9.30)

Väljasõit Kukruse Lasteaeda Tuvike, teatrietendusele
3. rühm

3. rühm
 


 VEEBRUAR - SÕBRAKUU, MINU EESTIMAA                             

 VÄÄRTUS – SÕBRALIKKUS, HOOLIVUS 
  

NÄDAL, KUUPÄEV ÜRITUS KES OSALEB
veebruar Lasteaia galerii „Eestimaa-mu sünnimaa!“ lapsed, lapsevanemad
õpetajad
veebruar Liikluskalender: TRAKSID PEALE! www.liikluskasvatus.ee/haridusasutusele lapsed, lapsevanemad
õpetajad
2. veebruar Tervisehoijutöötaja loengud hügieenist ja tervislikust toitumisest lastele 2,3,4.rühmad
11. veebruar TEL raames konkurss „Ristsõnad, viktoriinid tervisest, toidureeglitest“ - tööde näitus toimub Lasteaias Tareke lapsed, lapsevanemad
õpetajad
9. veebruar Rahvakalender-vastlad! Vestlused,  kelgutamine õues, vastlakuklid! kõik
10.veebruar Euroopa ühine 112- lume peal 2,3,4 rühmad
12. veebruar Sõbrapäev/Sõbrapäevapost 1,2,4 rühmad
15. veebruar Sõbrapäev koos Kukruse Lasteaia Tuvikeste lastega meie majas 3. rühm
17. veebruar Ülelinnaline lahtine tegevus.  Зимние забавы вместе с бабушкой и дедушкой «На день рождения к Бабе Яге с бабушкой и дедушкой» lapsed ja vanavanemad, õpetajad, külalised
18. veebruar Venemaalt  nukuteater  „Сказки бабушки Матрены» 1,2,3,4 rühmad
19. veebruar  Raamatukogu külastamine seoses nädalateemaga, eesti keeles 3. rühm
22. veebruar  EESTIMAA SÜNNIPÄEVA tähistamine 1,2,3,4 rühmad
veebruar Osaleme laste kunstinäituses
„Eesti linnad läbi laste silmade“, Narvas
2,3,4 rühmad
     

JAANUAR – TALVERÕÕMUDE KUU
VÄÄRTUS -   AVATUS 

NÄDAL, KUUPÄEV ÜRITUS KES OSALEB
jaanuar Liikluskalender: OHOO - MAANTEEAMETI KAMPAANIA !www.liikluskasvatus.ee/haridusasutusele lapsed, lapsevanemad, õpetajad
14. jaanuar Kesklinna põhikoolis olümpiamängud 3. rühm
13. jaanuar Pidu „Kuuse ära saatmine” kõik rühmd
21. jaanuar
 
Talverõõmud õues „Зима для сильных, ловких, смелых» 2,3,4 rühmad
22. jaanuar Disco-show lastele kõik rühmad
25. jaanuar K-Järve lasteraamatukogu külastamine 3. rühm
26. jaanuar Kartulipäev lasteaias: vestlused, kunstitööd, lavastused, retseptid-koostöö lastevanematega, fotod, mapide valmistamine Kõik rühmad
27. jaanuar Lumeskulptuuride ehitamine 2,3,4 rühmad
29. jaanuar Lepatriinu teater  2,3,4 rühmad
29. jaanuar Lasteaia  galerii „Eestimaa-mu sünnimaa!“ kõik rühmad
     

DETSEMBER – JÕULUKUU

VÄÄRTUS -    LOOVUS
NÄDAL, KUUPÄEV ÜRITUS KES OSALEB
detsember Laste kunstitööd “Päkapikud piiluvad” Kõik rühmad
1,10,14 detsember Päkapikud jooksevad Päkapikud ja lapsed
1. detsember
9. detsember
Põlevkivimaa päkapikud, Vahtra Loomekeskus 2. rühm
3. rühm
15. detsember Päkapikude töötoad 2,3,4 rühmad
16. detsember 9.45    - Jõulupidu 4. rühm
17. detsember

21. detsember
9.30   - Jõulupidu

10.45  - Jõulupidu
16.15 -  Jõulupidu
1. rühm

2. rühm
3. rühm
 
16. detsember
17. detsember
18. detsember
21. detsember
 
Jõululaat avatud:
10.00-12.00 ja 15.00-18.00
       -                   15.00-18.00
    -                      15.00-18.00
9.00-12.00  ja   15.00-18.00
 
lapsed
lapsevanemad,
lasteaia töötajad
detsember Liikluskalender: MINA HOOLIN!
www.liikluskasvatus.ee/haridusasutusele
Kõik rühmad
17. detsember Hoolekogu koosolek – 17.00 Hoolekogu liikmetele
     

NOVEMBER – TURVALISUSE KUU
VÄÄRTUS -    TURVALISUS
NÄDAL, KUUPÄEV ÜRITUS KES OSALEB
4.11.15 Isadepäev 9.30 – 4 rühm
11.00 – 2 rühm
11.11.15 Lasteaia personalile koolitus „Esmaabi“ Lasteaia töötajad
5.11.15 Teater Venemaalt 2,3,4 rühmad
6.11.15 Isadepäev 16.15 – 3 rühm
2-11.11.2015 Kunstitööde näitus „Minu isa“
Fotonäitus „Meie isad!“
1,2,3,4 rühmad
9.11.15 Rahvakalender „Mardipäev“ 2,3,4 rühmad
23.11.15 Rahvakalender „Kadripäev“, Slaavi Põhikoolist  tulevad  Kadrisandid 2,3,4 rühm
november

26.11.15
Liikluskasvatuskalender „Ettevaatust, libe tee!“
Liikluskasvatuse projekt „Õpime liiklema!“:ühine üritus, Maanteaameti poolt iga lapsele ja lasteaiaõpetajale HELKUR!
2,3,4 rühmad
30.11.15 Teater Ilmarine 2,3,4 rühmad

OKTOOBER – HEA ÕPETAJA KUU, SÜGIS-JA TERVISE KUU
 VÄÄRTUS -    TERVIS
NÄDAL, KUUPÄEV ÜRITUS KES OSALEB
01. okt Kloun Ummi tuleb külla 2,3,4 rühm
Oktoober Lasteaia galerii „Sügis“ Kõik rühmad
06. okt Tervisehoijutöötaja loengud lastele „Terved hambad“ 2,3,4 rühm
07. okt Porgandipäev. Porgandijooks pargis 2,3,4 rühm
08. okt Viru Kelluke, Koolinoorte Loomemajas 3. rühm
13. okt Päästekomando meie majas 3. rühm
16. okt Sügispidu Kõik rühmad
20. okt Liikluskasvatuse projekt „Õpime liiklema“, valjasõit Rakvere Politseimuuseumi, programm „Lapsena liikluses“ 3. rühm
29. okt Teater „Maša ja Saša“ 2,3,4 rühm
6. okt Fotograaf  1 rühm
9 okt Fotograaf 3 ja 4 rühm


SEPTEMBER – TERETAMISE KUU

 VÄÄRTUS -    VIISAKUS, AUSTUS

NÄDAL, KUUPÄEV ÜRITUS KES OSALEB
 
08.09.2015
09.09.2015
14.09.2015
16.09.2015
LASTEVANEMATE KOOSOLEKUD:
2 rühm
1 rühm
3 rühm
4 rühm
lapsevanemad, õpetajad,
direktor
Eterna Koolituskeskus
01.09.2015 Teadmistepäeva tähistamine 1,2,3,4 rühmad
10.09.2015 Jalgpallitrenn 3 rühm
11.09.2015 Pliiatsi pidu linnas 3 rühm
16.09.2015 KIK projekt - väljasõit Kauksi Looduskeskusesse 3 rühm
21.09.2015 Planetaarium lastele 2,3,4 rühmad
25.09.2015 Mihklipäeva tähistamine rühmades Lapsed, lapsevanemad, õpetajad
25.09.2015 Käsitööd näitusele „Sügis“ Lapsed, lapsevanemad, õpetajad
30.09.2015 Liiklusprojekt "Õpime liiklema!"Jalgrattapäev 2,3,4 rühmad